Jak przykleić rzęsy bez kleju? Czy warto wybrać aplikację rzęs bez kleju?

photo 1511424323602 d3c1a4138056cropentropycstinysrgbfitmaxfmjpgixidMnwxNDA1NTd8MHwxfHNlYXJjaHwxNnx8bWFrZXVwfGVufDF8MHx8fDE2MTgzMDAyMTAixlibrb 1.2.1q80w1080

Sztuczne rzęsy znane są od wielu lat, jako idealne dopełnienie makijażu. Aplikacja takich rzęsy nie jest skomplikowana, a co za tym idzie, można zrobić to samodzielnie bez konieczności wychodzenia z domu. Najpopularniejszą metodą aplikacji rzęsy jest przyklejanie ich za pomocą kleju. Jednak nie jest to jedyna metoda, która umożliwia taką aplikację. Jakie wyróżniamy inne sposoby aplikacji rzęs i czy są one tak samo skuteczne?

Aplikacja rzęs bez kleju

Jeżeli nie chcemy przyklejać rzęs klejem, powinniśmy wybrać rzęsy magnetyczne. Sposób aplikacji takich rzęs polega na przymocowaniu ich za pomocą magnesów, gdzie jedna warstwa magnesu znajduje się nad rzęsami, natomiast druga pod spodem rzęs.

Takie rozwiązanie jest idealne dla kobiet mających uczulenia na klej, dzięki któremu aplikuje się rzęsy. Ponadto cechują się one taką samą trwałością, co rzęsy przyklejane klejem. Jeżeli chodzi o samą aplikację, to tutaj nie powinno być żadnych problemów, oczywiście w momencie, kiedy aplikacja będzie przebiegała zgodnie z instrukcją.

Czy warto wybrać rzęsy magnetyczne?

Pojawienie się na rynku rzęs magnetycznych spowodowało duże zainteresowanie wśród klientek. Niestety opinie dotyczące rzęs magnetycznych są różne. Oczywiście sztuczne rzęsy aplikowane za pomocą magnesów są idealnym rozwiązaniem dla osób uczulonych na klej.

Jednak sama jakość rzęs niekiedy pozostawia wiele do życzenia. Niekiedy klientki wolą wybrać rzęsy przyklejane za pomocą kleju, ponieważ ich opinie zazwyczaj są znacznie lepsze. Negatywne opinie dotyczące rzęs magnetycznych wynikają z tego, że wiele osób wybiera te najtańsze, co jest równoznaczne z ich gorszą jakością.

Wybór rzęs dobrej jakości dotyczy nie tylko rzęs magnetycznych, ale również tych przyklejanych na klej. Jeżeli wybierzemy dobry produkt, możemy liczyć na jego trwałość i naturalny wygląd. Ponadto podczas wyboru rzęs nie należy kierować się wyłącznie ceną, ponieważ możemy wybrać gorszy produkt, który nie spełni naszych oczekiwań.

Aplikacja rzęs – czy warto wykonać samemu?

Zakup rzęs i samodzielna aplikacja może być korzystniejszym rozwiązaniem pod względem finansowym. Decydując się na doczepiane rzęsy w domu, możemy czynność tę wykonać w każdej chwili nie uzależniając się od salonu kosmetycznego.

Aplikując rzęsy po raz pierwszy, możemy napotkać pewne problemy z uwagi na brak doświadczenia, jednak po pewnym czasie z pewnością opanujemy aplikację rzęs do perfekcji. Nauka i dokładność to podstawa, jeśli chcemy, aby rzęsy wyglądały naturalnie i nie odróżniały się od tych naturalnych.

Może spodobać Ci się również:

Capri sun cena - soki stworzone z myślą o najmłodszych

Capri sun cena – soki stworzone z myślą o najmłodszych

1 marca 2021

Soki owocowe należą do bardzo popularnych napojów, które znajdują się w naszej diecie. Lubią je nie tylko dorośli, ale także dzieci. Co więcej, są one zdrowe, więc każdy, kto chce…

Czytaj więcej